Primaria comunei Pecineaga:

- Senatul Romaniei

- Camera Deputatilor

Analiza Trafic.ro:

Click pentru prognoza meteo pe zona Constanta

Accesul liber la informatie este un drept al fiecarui cetatean, reglementat prin Constitutie. Tehnologia ne ajuta acum sa fim mai aproape de locuitorii pe care trebuie sa ii deservim si cred ca prin acest site vom reusi sa imbunatatim relatia dintre administratie si cetatean ...

primar Niculae STAN

COMUNICAT
15.05.2018

Primăria și Consiliul local Pecineaga acordă în fiecare an cuplurilor care au împlinit 50 de ani de casatorie neîntrerupta, un premiu si o diploma de fidelitate.

Pentru a beneficia de acest premiu, cuplurile care au împlinit 50 de ani de casatorie neîntrerupta trebuie sa depuna până la data de 18.05.2018, la Primăria Comunei Pecineaga - Compartiment stare civilă o cerere însoțită de copii dupa documentele de identitate si certificatul de casatorie.

Acordarea premiului de fidelitate și a diplomei de aur care marchează jumatatea de veac de fidelitate se face într-un cadru festiv la „Ziua comunei Pecineaga” organizată în data de 27 mai 2018, începând cu ora 13,00.

Descarca comunicatul complet de aici ... (.pdf)

COMUNICAT

| Acasa | Localizare | Populatie | Istoric | Economie | Patrimoniu | Cont@ct |

.: vizualizare optima: 1024/768 px, IE6 sau Firefox2, flash, .pdf reader :.

2011 © Primaria comunei Pecineaga.
v 2.0     Toate drepturile rezervate.
  .: un produs PULS MEDIA COM :.